Regulamin

Wróć do listy stron


 

REGULAMIN SERWISU MEMYZTRANSPORTU.PL

1.Wszelkie treści w serwisie generowane są przez użytkowników lub zautomatyzowany agregator treści pobierający obrazki z innych stron ( w tym również fanpage), które to umożliwiają. Właściciel serwisu memyztransportu.pl nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte w serwisie. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają prawo wyślij nam link do danej treści wraz z dodatkowymi informacjami na ten temat.

2. Serwis ma charakter humorystyczno-rozrywkowy i nie ma na celu obrażania innych osób, grup ludzi, ich podglądów i uczuć. Wszystkie materiały powinny być traktowane z przymrużeniem oka i dozą humoru. Korzystasz z serwisu wyłącznie na własną odpowiedzialność.

3. Jeżeli któryś z obrazków należy do Ciebie i przeszkadza Ci, że znalazł się w serwisie bez Twojej zgody napisz do nas, podając w szczególności link do obrazka oraz informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawa do danego obrazka. W uzasadnionych (potwierdzonych) przypadkach obrazek zostanie usunięty lub zaminiony na inny.

4.Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produkty, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy kierują. 

5. Zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z prawem polskim oraz treści pornograficznych, obraźliwych, wulgarnych i niekulturalnych;

6. Zabrania się umieszczania materiałów o treściach nazistowskich, antysemickich, rasistowskich, nawołujące do homofobii czy agresji wobec różnych grup społecznych;

7. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od Administracji różnego typu wiadomości e-mail. Wiadomości to np. aktywacja konta, potwierdzenie rejestracji, odzyskiwanie dostępu do konta.

 

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady oraz Politykę Prywatności serwisu. Jeżeli się z tym nie zgadzasz nie możesz w żaden sposób korzystać z serwisu memyztransportu.parrow_upward
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Akceptuję
Facebook
Facebook